CENNÍK SLUŽIEB

 

 

Cenová kalkulácia sa pripravuje individuálne podľa požiadaviek každého klienta. Ponúkame kompletný servis (svadba na kľúč) alebo čiastočný servis (prenájom dekorácií).

 

Svadba na kľúč

 

Každá nevesta má svoju predstavu o svadobnej výzdobe. Preto prvé osobné stretnutie je veľmi dôležité. Dôkladne si prejdeme miesto konania svadobnej hostiny a obradu, finančný rozpočet a zároveň zvolíme vhodný štýl svadobnej výzdoby k danej miestnosti (vintage a shabby chic, retro, rustik, boho, glamour, záhradná alebo tradičná folklórna svadba či klasická).

Ak v miestnosti, kde bude svadobná hostina nie su vhodné stoličky, stoly a celkový dojem miestnosti je nevyhovujúci vieme vám zabezpečiť správny inventár (kruhové stoly, chiavari stoličky, svetelné steny, výzdoba stropu, prekrytie stien látkami a iné....) Následne doladíme farbu mašiel alebo obrusov, vyberieme správne vázy a svietniky a ďalšie rôzne dekorácie, kvety, menovky...

Cena závisí od množstva použitého materiálu, od počtu osôb a výberu dekorácií. Každá dekorácia má inú cenu. Cenovú ponuku zasielame na e-mail klienta. Stále sa s ňou dá pracovať. Vieme v nej veci vymeniť, vypustiť alebo doplniť. Po odsúhlasení ceny sa podpisuje zmluva a uhrádza záloha. Po uhradení zálohy vám nastrieme vzorkový stôl. Takto si lepšie budete vedieť predstaviť vami zvolenú výzdobu. Po celý čas od prvotného návrhu až po celkovú realizáciu sme s vami v kontakte.

Veľký dôraz kladieme na detail. Dokonalosť spočíva v maličkostiach, ale dokonalosť nie je maličkosť.

 

 

Prenájom dekorácií

 

V prípade, že potrebujete len čiastočnú výzdobu (mašle, návleky, obrusy, štóly, aranžmány, svietniky, vázy a iné...) vieme vám pomôcť a pripraviť vám ju k osobnému odberu alebo zaslať kuriérom. Inventár ako kruhové stoly, chiavari stoličky, svetelné steny, foto steny vám privezieme osobne na miesto konania svadby.

 

 

 

 

 

 

 

NTJjMmU