Päťramenný svietnik prenájom

 

 

 

 

 


CENNÍK SLUŽIEB

 

 

Cenová kalkulácia sa pripravuje individuálne podľa požiadaviek každého klienta. Ponúkame kompletný servis (svadba na kľúč) alebo čiastočný servis (prenájom dekorácií).

 

Svadba na kľúč

 

Každá nevesta má svoju predstavu o svadobnej výzdobe. Preto prvé osobné stretnutie je veľmi dôležité. Dôkladne si prejdeme miesto konania svadobnej hostiny a obradu, finančný rozpočet a zároveň zvolíme vhodný štýl svadobnej výzdoby k danej miestnosti (vintage a shabby chic, retro, rustik, boho, glamour, záhradná alebo tradičná folklórna svadba či klasická).

Ak v miestnosti, kde bude svadobná hostina nie su vhodné stoličky, stoly a celkový dojem miestnosti je nevyhovujúci vieme vám zabezpečiť správny inventár (kruhové stoly, chiavari stoličky, svetelné steny, výzdoba stropu, prekrytie stien látkami a iné....) Následne doladíme farbu mašiel alebo obrusov, vyberieme správne vázy a svietniky a ďalšie rôzne dekorácie, kvety, menovky...

Cena závisí od množstva použitého materiálu, od počtu osôb a výberu dekorácií. Každá dekorácia má inú cenu. Cenovú ponuku zasielame na e-mail klienta. Stále sa s ňou dá pracovať. Vieme v nej veci vymeniť, vypustiť alebo doplniť. Po odsúhlasení ceny sa podpisuje zmluva a uhrádza záloha. Po uhradení zálohy vám nastrieme vzorkový stôl. Takto si lepšie budete vedieť predstaviť vami zvolenú výzdobu. Po celý čas od prvotného návrhu až po celkovú realizáciu sme s vami v kontakte.

Veľký dôraz kladieme na detail. Dokonalosť spočíva v maličkostiach, ale dokonalosť nie je maličkosť.

 

 

Prenájom dekorácií

 

V prípade, že potrebujete len čiastočnú výzdobu (mašle, návleky, obrusy, štóly, aranžmány, svietniky, vázy a iné...) vieme vám pomôcť a pripraviť vám ju k osobnému odberu alebo zaslať kuriérom. Inventár ako kruhové stoly, chiavari stoličky, svetelné steny, foto steny vám privezieme osobne na miesto konania svadby.

 

 

 

 

 

 

 

Mzk3Zj